Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szukam miejsca na organizację imprezy w Krakowie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
21-02-2025 11:32Eppi (-7 punktów)Szukam miejsca na organizację imprezy w Krakowie
Chodzi o coś luźnego, żeby ludzie mogli się zintegrować, ale nie chcę klasycznej kolacji w restauracji, bo to trochę nuda. Może jakieś nietypowe pomysły? Fajnie by było, żeby było coś do robienia, a nie tylko siedzenie przy stole. Ktoś coś poleca?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

dolagac (49 punktów)
>Chodzi o coś luźnego, żeby ludzie mogli się zintegrować, ale nie chcę klasycznej kolacji w
>restauracji, bo to trochę nuda. Może jakieś nietypowe pomysły? Fajnie by było, żeby było coś do
>robienia, a nie tylko siedzenie przy stole. Ktoś coś poleca?

Opcji masz sporo, bo w Krakowie jest pełno miejsc na firmowe integracje, tylko zależy, jaki klimat chcesz. Można iść w klasykę, czyli jakieś kluby albo puby z rezerwacją sali, ale jak chcesz coś ciekawszego, to może escape roomy albo paintball? Ostatnio coraz bardziej popularne są też laser tagi, gdzie zamiast kulkami, strzela się laserami - dobra opcja, żeby się wyszaleć i trochę pośmiać. Warto też zerknąć na inne pomysły, bo w Krakowie jest kilka nietypowych miejsc, o których ludzie często zapominają: krknews.pl(*)w-krakowie-gdzie-zorganizowac/

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365