Czy są jeszcze jacyś niechrześcijanie, którzy mają ulubioną
P.S. Sformułowanie pytania nie ma na celu wykluczenia Żydów z ich udziału w tradycji tego, co obecnie nazywa się Biblią. Nie byłem do końca pewien, jak to sformułować w całkowicie zadowalający sposób, więc chciałem doprecyzować.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>P.S. Sformułowanie pytania nie ma na celu wykluczenia Żydów z ich udziału w tradycji tego, co >obecnie nazywa się Biblią. Nie byłem do końca pewien, jak to sformułować w całkowicie zadowalający router login192.168.l.l.link/ >sposób, więc chciałem doprecyzować.