Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jakie wzierniki ginekologiczne komfortowe dla pacjentek?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-02-2025 12:09igrast (12 punktów)Jakie wzierniki ginekologiczne komfortowe dla pacjentek?
Witam, chciałbym, żeby moje pacjentki czuły się jak najbardziej komfortowo podczas badania. Czy są jakieś konkretne modele wzierników, które są szczególnie polecane pod kątem wygody pacjentki?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

koto (4 punktów)
>Witam, chciałbym, żeby moje pacjentki czuły się jak najbardziej komfortowo podczas badania. Czy są
>jakieś konkretne modele wzierników, które są szczególnie polecane pod kątem wygody pacjentki?

Cześć, bardzo dobrze, że zwracasz uwagę na komfort pacjentek, bo to istotna sprawa. Wiele kobiet lepiej znosi badanie, jeśli używa się wzierników jednorazowych z plastiku - są cieplejsze w dotyku niż metalowe i nie wywołują nieprzyjemnego chłodu. Dobrze też sprawdzają się modele z regulacją szerokości, bo pozwalają na lepsze dopasowanie. Niektóre wzierniki mają też zaokrąglone brzegi, co minimalizuje dyskomfort. Możesz sprawdzić dostępne opcje tutaj: medycznie.com.pl/kategoria/ginekologia/wzierniki/, gdzie masz zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne rozwiązania.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365