> Jak w temacie. W jaki sposób oszczędzacie na przyszłość? Zastanawiam się w jaki sposób najlepiej> odkładać na przyszłość dla córkiU mnie w mBank sam bank odkłada jakiś procent z zakupów płaconych kartą, mogę potem te pieniądze przelać na konto lub zostawić na tym celu, poza tym mam ustalony cel, że samo się odkłada co miesiąc np 800+dla córki. Jeśli myślisz długoterminowo, warto jest wziąć pod uwagę oszczędzanie w złocie: mennicamazovia.pl/pol_m_Zloto-152.htmlOczywiście jeśli złoto jest kupowane w mennicy, bo tak jest najbezpieczniej
|