Racjonalista - Strona głównaDo treści
Domy kosmitów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
15-04-2022 01:21MaxGolonko3 (3459 punktów)Domy kosmitów
Grafiki:

pbs.twimg.(*)X0Ac2_Ah?format=jpg&name=large

oraz

pbs.twimg.(*)GwBz?format=jpg&name=4096x4096

Domy kosmitów. Jak mogą wyglądać. Może zupełnie inaczej niż nasze. Może jak podziurawiony żółty ser albo las grzybów z kapeluszami.

Pewne gwiazdy, zwłaszcza mniejsze od Słońca, bardzo sporadycznie ale jednak emitują krótkie błyski niezwykle szkodliwego promieniowania (chociażby rentgenowskiego).

Tam tym bardziej warto żyć w skałach lub pod grubymi i szerokimi - poza obrys budynku - dachami. Jak kapelusz grzyba dajmy na to.

***

Ostatecznie cywilizacje kosmiczne powstałe oczywiście głównie pod żółtymi i pomarańczowymi karłami będą jednak migrowały pod bardzo stare czerwone karły bo przy malutkich białych karłach (taki chociażby zostanie po Słońcu) jeszcze trudniej będzie żyć.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)

>Domy kosmitów. Jak mogą wyglądać. Może zupełnie inaczej niż nasze.

dzieci wiedza lepiej

bo same sa kosmitami

> gwiazdy emitują krótkie błyski szkodliwego promieniowania Tam warto żyć w skałach
ale to już było

DyktaFon (9281 punktów)
>Grafiki:
>pbs.twimg.(*)X0Ac2_Ah?format=jpg&name=large

Co ja najlepszego zrobiłem... Zjadłem dziś dom pełen kosmitów
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Grafiki:
>>pbs.twimg.(*)X0Ac2_Ah?format=jpg&name=large
>Co ja najlepszego zrobiłem... Zjadłem dziś dom pełen kosmitów

O kosmitach sądzi się, że są formą zbliżoną do nas, że się spotkamy i przebijemy sobię grabe.

Nikt nie myśli o kosmitach tak, że to taki procesor Intel zakuty w skale.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Edward Robak* (2152 punktów)

>Domy kosmitów. Jak mogą wyglądać. Może zupełnie inaczej niż nasze.
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne

Kosmici z plemienia SARS-CoV-2 mają domy w postaci istot żywych, dwunożnych, nieopierzonych, przypominających koguta Diogenesa, przy czym wiadomo, że prawdziwe koguty nie są podatne na wpływy kosmitów z grupy koronawirusów.
🐓

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365