Racjonalista - Strona głównaDo treści
kwestionujesz istnienie/motywy Boga?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
15-09-2024 11:03holenco1 (3 punktów)kwestionujesz istnienie/motywy Boga?
Ocena 1 na 1
Cześć! nie jestem do końca pewien, jak się nazwać, ale wierzę, że istnieje wyższa istota/energia, która stworzyła wszechświat itp. (teista? agnostyk?)

Niedawno natknąłem się na TikTok, gdzie kobieta stwierdziła, co następuje:

Jeśli istnieje Bóg/bóg, który stworzył CAŁĄ WSZECHŚWIAT, dlaczego tej istocie miałby TAK BARDZO przejmować się gatunkiem JEDNEJ PLANETY, że ta większa istota napisała pisma święte, według których powinna żyć?

dla mnie to tak, jakby jeden człowiek w Wielkiej Brytanii opiekował się mrówkami w Australii?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

holenco1 (3 punktów)
>Cześć! nie jestem do końca pewien, jak się nazwać, ale wierzę, że istnieje wyższa istota/energia,
>która stworzyła wszechświat itp. (teista? agnostyk?)
>Niedawno natknąłem się na TikTok, gdzie kobieta stwierdziła, co następuje:
>Jeśli istnieje Bóg/bóg, który stworzył CAŁĄ WSZECHŚWIAT, dlaczego tej istocie miałby TAK BARDZO
>przejmować się gatunkiem JEDNEJ PLANETY, że ta większa istota napisała pisma święte, według których
>powinna żyć?
>dla mnie to tak, jakby jeden człowiek w Wielkiej Brytanii opiekował się mrówkami w Australii?

i got this... tutuapp.uno/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365