Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jaki kubek termiczny do herbaty

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-03-2025 12:37igrast (12 punktów)Jaki kubek termiczny do herbaty
Lubię pić herbatę w drodze do pracy, ale zwykłe kubki termiczne często zostawiają dziwny posmak albo herbata szybko traci temperaturę. Szukam czegoś, co dobrze trzyma ciepło, ale nie zmienia smaku napoju. Możecie polecić coś sprawdzonego?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Matt44 (14 punktów)
>Lubię pić herbatę w drodze do pracy, ale zwykłe kubki termiczne często zostawiają dziwny posmak
>albo herbata szybko traci temperaturę. Szukam czegoś, co dobrze trzyma ciepło, ale nie zmienia smaku
>napoju. Możecie polecić coś sprawdzonego?

Jeśli chodzi o herbatę, to dobrym wyborem jest Contigo Huron. Ma stalową konstrukcję, która nie wpływa na smak napoju, a przy tym dobrze utrzymuje ciepło przez kilka godzin. Fajnie się sprawdza, bo jest prosty w obsłudze i szczelny - nic się nie wylewa, nawet jak wrzucisz go do torby. Minusem może być to, że nie ma opcji parzenia herbaty bezpośrednio w kubku, więc trzeba najpierw zaparzyć w czymś innym. Jeśli chcesz zobaczyć, gdzie można go kupić, to zerknij tutaj: mojabutelka.pl/

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365