> Hej, doradzicie co wybrać?> Szukam nowego ekspresu do biura i zastanawiam się co będzie optymalne  Od siebie polecam ekspres do kawy dla firmy od Tchibo Coffee Service. Mam od nich urządzenie  Z mojego jestem bardzo zadowolony. Bardzo fajny ekspres. Obsługa intuicyjna. Nie posiada pojemnika na mleko, ale to nawet lepiej, gdyż taki pojemnik nie dodaje uroku, a wręcz przeciwnie. Jest specjalna rurka do mleka i jak potrzeba to podstawiam karton z mlekiem pod rurkę i pyszna latte gotowa. Urządzenie jest zgrabne i ładnie się prezentuje. Wybór 5 stopniowej mocy kawy. W firmie powinni Ci podpowiedzieć czym kierować się przy wyborze odpowiedniego dla Ciebie.
|