Kreacjoniści, jeśli wierzycie, że wszechświat został stworzony przez stwórcę, czy to zaspokaja waszą ciekawość wszechświata? Nie sądzisz, że jest to nadmierne uproszczenie złożonych tajemnic kosmicznych?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Kreacjoniści, jeśli wierzycie, że wszechświat został stworzony przez stwórcę, czy to zaspokaja >waszą ciekawość wszechświata? Nie sądzisz, że jest to nadmierne uproszczenie złożonych tajemnic >kosmicznych?