>Czy deskowaliście swoje dachy? >Jakie są tutaj za i przeciw?
Deskowanie i papa. To jest moja rada. Domy tak zrobione bez dodatkowego pokrycia stoją po 50 lat i dłużej. Na to wszystko co dasz już twoja sprawa ja dałem blachowke i nie żałuję po 12 latach wygląda tak samo i nic nie cieknie . Szwagier w zeszłym roku zamontował dachówkę cementową i wygląda ślicznie ale ciekaw jestem jak z trwałością. Szczególnie jeśli na dachu jest blacha pokrycia.pl/blacha Jak tutaj.