> Jakie macie na jego temat zdanie? Warto?Monitoring IP jest dużo wygodniejszy od starego analogowego, bo obraz jest w lepszej jakości i możesz mieć dostęp do kamer przez internet. Nie musisz się bawić w jakieś skomplikowane konfiguracje, bo większość kamer jest plug&play, czyli podłączasz i działa. Są kamery przewodowe i bezprzewodowe - te drugie działają przez WiFi, ale wiadomo, że wtedy dobrze mieć mocny sygnał, żeby nagrania się nie zacinały. Jeśli chodzi o przechowywanie, to masz różne opcje - możesz nagrywać na kartę pamięci, rejestrator albo do chmury (ale to często płatne). Jak szukasz czegoś konkretnego, to tu masz sporo różnych modeli: sklep-ecsy(*)-ip-telewizja-przemyslowa-cctv
|