Przez „mesjasza” mam na myśli istotę, o której wierzy się, że zakończy obecną erę oszustwa i zła (mam nadzieję, że wszyscy się na to zgodzą, jeśli nie, to dlaczego tak wierzysz?) i przywróci pokój, dobrą wolę i dobrobyt jak przyszły ” złoty wiek”.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Przez "mesjasza" mam na myśli istotę, o której wierzy się, że zakończy obecną erę >oszustwa i zła (mam nadzieję, że wszyscy się na to zgodzą, jeśli nie, to dlaczego tak wierzysz?) i 9apps.ooo/ >przywróci pokój, dobrą wolę i dobrobyt jak przyszły " złoty wiek".