Cześć wszystkim! Prowadzę niewielki warsztat stolarski i zastanawiam się nad zakupem okleiniarki. Potrzebuję czegoś kompaktowego, ale jednocześnie solidnego i niezawodnego. Przejrzałem już kilka modeli, ale trudno mi się zdecydować. Czy ktoś z Was mógłby polecić sprawdzony sprzęt, który dobrze sprawdza się w mniejszych przestrzeniach? Zależy mi na jakości oklejania i łatwości obsługi. |