Racjonalista - Strona głównaDo treści
montaż klimatyzacji w Rzeszowie. Kto zamontuje?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
01-04-2025 10:35adianos (5 punktów)montaż klimatyzacji w Rzeszowie. Kto zamontuje?
Zastanawiam się nad klimatyzacją do mieszkania w Rzeszowie, ale nie mam pojęcia, jaki jest mniej więcej koszt takiej usługi. Można się jakoś rozeznać, zanim się zacznie dzwonić po firmach? Fajnie by było zobaczyć przykładowe ceny i jakie są dostępne opcje.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Brits (16 punktów)
(zablokowany)
>Zastanawiam się nad klimatyzacją do mieszkania w Rzeszowie, ale nie mam pojęcia, jaki jest mniej
>więcej koszt takiej usługi. Można się jakoś rozeznać, zanim się zacznie dzwonić po firmach? Fajnie
>by było zobaczyć przykładowe ceny i jakie są dostępne opcje.

Na klimatyzacja-rzeszow.pl/ można sobie rzucić okiem na różne informacje dotyczące montażu - są tam podstawowe dane o tym, co wchodzi w skład usługi, jakie są typy urządzeń itd. Co do samych cen, to wiadomo, wszystko zależy od sprzętu i miejsca montażu, ale warto zacząć właśnie od takiej strony, gdzie można się trochę przygotować. Jest tam też formularz kontaktowy, więc jak ktoś chce szybko zapytać o wycenę, to da się to ogarnąć bez dzwonienia. Na początek do rozeznania będzie ok.
Inventor (4 punktów)
>Zastanawiam się nad klimatyzacją do mieszkania w Rzeszowie, ale nie mam pojęcia, jaki jest mniej
>więcej koszt takiej usługi. Można się jakoś rozeznać, zanim się zacznie dzwonić po firmach? Fajnie
>by było zobaczyć przykładowe ceny i jakie są dostępne opcje.
Możesz zerknąć tutaj: fhuinvento(*)talacji/klimatyzacja-komfortu/ - znajdziesz informacje o klimatyzacji, opcjach i pewnie orientacyjne ceny. To dobry punkt startowy, zanim zaczniesz dzwonić po firmach.
MarcoPolo112 (3 punktów)
>Zastanawiam się nad klimatyzacją do mieszkania w Rzeszowie, ale nie mam pojęcia, jaki jest mniej
>więcej koszt takiej usługi. Można się jakoś rozeznać, zanim się zacznie dzwonić po firmach? Fajnie
>by było zobaczyć przykładowe ceny i jakie są dostępne opcje.
Rok temu zakładałem klimatyzacje warto już ją teraz zakładać na wiosne w sezonie jest niemożliwością znaleźć firmę która szybko założy klime.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365