Mi pomógł szampon z dziegciem, psorisel emulsja i na początku niestety płyny ze sterydem tj. elocom, dermovate itp. Potem zachowawczo tylko szampon i emulsja. Od 10 lat nic nie mam. Emulsję zamówisz w aptece bez recepty: www.apteka(*)czycy-na-noc-200ml,138737.html Pamiętaj, ze sterydy jedynie w mocnych zaostrzeniach, bo mają wiele skutków ubocznych.
Dieta z minimalną ilością węglowodanów. Szybkość regeneracji skóry i jej grubość zwiększymy stosując: GH UP dwie kapsułki pół godziny przed snem. D-ryboza 20-30 % zalecanej dawki.