Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy depresja może wpływać na twoją pamięć?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
19-05-2022 15:58pekoms (3 punktów)Czy depresja może wpływać na twoją pamięć?
Robię egzaminy n Znam tematy dość dobrze, ale ciągle popełniam małe błędy podczas zapisywania moich wzorów, nawet jeśli znam poprawną, to tak, jakbym moja głowa była gdzie indziej, kiedy ją notuję. Czasami zapominam nazwy tematów. Nigdy tak nie byłam i nagle to się ze mną dzieje. Ostatnio byłem w depresji, ale radzę sobie z tym. Chciałem tylko wiedzieć, czy moja depresja ma coś wspólnego z zapominaniem drobnych szczegółów na studiach. Nie chcę, żeby to wpłynęło na moje oceny :/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

alsor (3283 punktów)
>Robię egzaminy n Znam tematy dość dobrze, ale ciągle popełniam małe błędy podczas zapisywania moich
>wzorów, nawet jeśli znam poprawną, to tak, jakbym moja głowa była gdzie indziej, kiedy ją notuję.
>Czasami zapominam nazwy tematów. Nigdy tak nie byłam i nagle to się ze mną dzieje. Ostatnio byłem w
>depresji, ale radzę sobie z tym. Chciałem tylko wiedzieć, czy moja depresja ma coś wspólnego z
>zapominaniem drobnych szczegółów na studiach. Nie chcę, żeby to wpłynęło na moje oceny :/

Niekiedy tak bywa:

zbyt dobre opanowanie tematu niekiedy prowadzi do rozluźnienia umysłu,
bo to jest już zbyt łatwe - mało interesujące, więc koncentracja wtedy nawala - jakby ignoruje sprawę.

Co to oznacza?
Po prostu że czas przejść na wyższy poziom.
Henryk.K (2246 punktów)
>Robię egzaminy n Znam tematy dość dobrze, ale ciągle popełniam małe błędy podczas zapisywania moich
>wzorów, nawet jeśli znam poprawną, to tak, jakbym moja głowa była gdzie indziej, kiedy ją notuję.
>Czasami zapominam nazwy tematów. Nigdy tak nie byłam i nagle to się ze mną dzieje. Ostatnio byłem w
>depresji, ale radzę sobie z tym. Chciałem tylko wiedzieć, czy moja depresja ma coś wspólnego z
>zapominaniem drobnych szczegółów na studiach. Nie chcę, żeby to wpłynęło na moje oceny :/

Jaki Pan prowadzi tryb życia?
O której godzinie kładzie się spać?

W nieskończonym Wszechświecie wszystko jest możliwe. Łącznie z tym, że ten Wszechświat nie istnieje.
pekoms (3 punktów)
>Robię egzaminy n Znam tematy dość dobrze, ale ciągle popełniam małe błędy podczas zapisywania moich
>wzorów, nawet jeśli znam poprawną, to tak, jakbym moja głowa była gdzie indziej, kiedy ją notuję.
>Czasami zapominam nazwy tematów. Nigdy tak nie byłam i nagle to się ze mną dzieje. Ostatnio byłem w 10.0.0.0.1 192.168.1.254
>depresji, ale radzę sobie z tym. Chciałem tylko wiedzieć, czy moja depresja ma coś wspólnego z
>zapominaniem drobnych szczegółów na studiach. Nie chcę, żeby to wpłynęło na moje oceny :/

I got this,..

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365