>Robię egzaminy n Znam tematy dość dobrze, ale ciągle popełniam małe błędy podczas zapisywania moich >wzorów, nawet jeśli znam poprawną, to tak, jakbym moja głowa była gdzie indziej, kiedy ją notuję. >Czasami zapominam nazwy tematów. Nigdy tak nie byłam i nagle to się ze mną dzieje. Ostatnio byłem w >depresji, ale radzę sobie z tym. Chciałem tylko wiedzieć, czy moja depresja ma coś wspólnego z >zapominaniem drobnych szczegółów na studiach. Nie chcę, żeby to wpłynęło na moje oceny :/
Jaki Pan prowadzi tryb życia? O której godzinie kładzie się spać?
W nieskończonym Wszechświecie wszystko jest możliwe. Łącznie z tym, że ten Wszechświat nie istnieje.
|