Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co naprawdę myślą o nas sąsiedzi? Wejdźcie na niemieckie MSN

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
10-07-2025 12:34hipnoterapeuta (33 punktów)Co naprawdę myślą o nas sąsiedzi? Wejdźcie na niemieckie MSN
Ocena 1 na 1
Czasem zaskakująco pozytywne: o gościnności, jedzeniu, o tym że „Polacy ciężko pracują”.
Innym razem – chłodne, polityczne, albo wręcz pełne uprzedzeń.

Zamiast zgadywać, można po prostu to sprawdzić. Komentarze mówią więcej niż same artykuły – bo są nieocenzurowane, prosto z głowy i z serca.

A może ktoś z Was żyje w Niemczech i może powiedzieć, jak to wygląda poza internetem?

Bo to, jak jesteśmy opisywani, a jak jesteśmy traktowani – to czasem dwie różne historie.

warto sprawdzić niemiecką wersję msn www.msn.com/de-de
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

alsor (3283 punktów)
Przecież to i tak jest post, znaczy po cenzurze.

Znam kilku mieszkających w niemczech od ponad 20 lat,
i sobie chwalą... jest lepiej, fajniej... itd.

ale to nie ma znaczenia:
prości, normalni, wolni ludzie wszędzie są dobroduszni, przyjaźni i fajni... nawet w rosji i .. w ameryce.

Bo tacy są ludzie!

A ci władcy to już inna sprawa, niestety - to są zawsze bandyci.

Dlaczego tak jest?

Proste: aby zostać władcą trzeba się czymś wyróżniać,
a ponieważ geniuszem raczej trudno być,
więc bandyci muszą rządzić.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365