Przecież to i tak jest post, znaczy po cenzurze. Znam kilku mieszkających w niemczech od ponad 20 lat, i sobie chwalą... jest lepiej, fajniej... itd. ale to nie ma znaczenia: prości, normalni, wolni ludzie wszędzie są dobroduszni, przyjaźni i fajni... nawet w rosji i .. w ameryce.  Bo tacy są ludzie! A ci władcy to już inna sprawa, niestety - to są zawsze bandyci. Dlaczego tak jest? Proste: aby zostać władcą trzeba się czymś wyróżniać, a ponieważ geniuszem raczej trudno być, więc bandyci muszą rządzić.
|