Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szczepienia w ciąży w Rzeszowie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
16-07-2025 09:19dolagac (49 punktów)Szczepienia w ciąży w Rzeszowie
Jak wygląda kwestia szczepień w ciąży – szczególnie na krztusiec i RSV? Słyszałam, że czasem lekarze i apteki nie wiedzą, jak to działa. Czy w Rzeszowie można to jakoś sprawnie załatwić?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chite (52 punktów)
(zablokowany)
>Jak wygląda kwestia szczepień w ciąży - szczególnie na krztusiec i RSV? Słyszałam, że czasem
>lekarze i apteki nie wiedzą, jak to działa. Czy w Rzeszowie można to jakoś sprawnie załatwić?

Miałam podobną sytuację - ani lekarz, ani panie w rejestracji, ani w aptece nie wiedziały, co z tym zrobić. Dopiero jak wszystko wyjaśniłam i pokazałam dokumenty, to poszło. Krztusiec jest refundowany - jeśli przychodnia współpracuje z sanepidem, to nie potrzeba recepty, a jeśli nie, to lekarz wypisuje receptę z kodem C. Przy RSV recepta z kodem C i odbiór w aptece - potem trzeba się umówić na szczepienie z kwalifikacją. Warto mieć zaświadczenie o ciąży i zalecenie od lekarza prowadzącego. W Rzeszowie możesz to ogarnąć np. tutaj: ginekolog-rzeszow.pl/ - tam wszystko jasno tłumaczą i wiedzą, jak to wygląda w praktyce.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365