> Jakie macie zdanie na temat montazu rekuperacji? Czy warto? Czy ktoś moze posiada?Mam i polecam - mam tez podłogowe wszędzie( elektryczne ), rekuperacja z odzyskiem ciepła, nie mam żadnych grzejników - jest super. Dobrze jest nawiązać kontakt z nimi hi-pol.pl/ Powinni dobrać Ci odpowiednie urządzenie i doradzić jak zamontować.
|