Planuję otworzyć swoją pierwszą restaurację i mam do dyspozycji dość mały lokal. Boję się, że jak źle go urządzę, to wszystko będzie wyglądało ciasno i przytłaczająco. Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby optycznie powiększyć przestrzeń? Chciałbym, żeby mimo ograniczonego miejsca goście czuli się komfortowo. |