Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co to jest OZE i jakie błędy z nim się popełnia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
12-07-2022 11:03MaxGolonko3 (3459 punktów)Co to jest OZE i jakie błędy z nim się popełnia
Grafika istotna:
pbs.twimg.(*)X0AMr9II?format=jpg&name=large

Kler krzywo patrzy na takie tematy i na ekologów bo biblijny człowiek ma duszę a przyroda jest rzekomo tylko po to by mu służyć, a nie żeby o niej troskliwie myśleć.
Teologia pozwala szympansa skopać, torturować okrutnie, palić żywcem, rąbać siekierą, żywcem wydłubywać oczy na przykład dla zabawy i grzechu nie ma!

OZE to nie tylko panele fotowoltaiczne, kolektory dachowe, wiatraki, mikrowiatraki, zapory wodne, elektrownie słoneczne z tysiącem wklęsłych luster lecz także biomasa włącznie z biogazem.
Duże wiatraki należy stawiać z sensem, czyli tam gdzie naprawdę sporo wieje, a nie tam gdzie na tym akurat może zarobić firma budująca lub montująca. Zazwyczaj nad morzem jest sensownie.

Jeśli USA+NATO wymusi zgaszenie emiterów CO2 w Chinach lub je zburzy w końcu - to ludzkość przetrwa!
Inaczej zabije nas siarkowodór z przegrzanych oceanów.

Siema
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Aleksander Głowacki (1725 punktów)
>Jeśli USA+NATO wymusi zgaszenie emiterów CO2 w Chinach lub je zburzy w końcu - to ludzkość przetrwa!
>Inaczej zabije nas siarkowodór z przegrzanych oceanów.
Myślę że powinny w Chiny atomicą wyp....ć żeby emisji nie było - ekofanatyzm to też Religia.
W historii Ziemi był epizod znacznie cieplejszy niż to co mamy teraz i będziemy mieli w najbliższym czasie i nic wielkiego się nie stało.
Owszem, będzie się żyło mniej przyjemnie w niektórych regionach ale żeby głosić że życie wyginie no cóż -- dowody proszę.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365