> : Zastanawiam się, czy nie zrobić drink baru na poprawinach zamiast na samym weselu. Gości będzie> mniej, ale może nawet lepiej? Miał ktoś tak?Na poprawiny to wcale niegłupi pomysł. Atmosfera wtedy jest luźniejsza, ludzie już się znają, więc taki drink bar w mniejszym składzie to naprawdę może wypalić. Niektórzy właśnie celują w drugi dzień, żeby nie dublować atrakcji z wesela. Widziałam, że na oryginalnybar.pl/oferta/barman-na-wesele/ można dogadać się co do godzin, liczby gości itd., więc nie trzeba brać wielkiego pakietu. To też dobre wyjście, jak nie ma się dużego budżetu, a chce się dać coś dodatkowego. Lepiej zrobić coś krócej, ale konkretnie.
|