Racjonalista - Strona głównaDo treści
Całe ogrodzenie ze sztachet metalowych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
13-05-2025 14:46dolagac (49 punktów)Całe ogrodzenie ze sztachet metalowych
Planuję ogrodzenie dookoła działki i zastanawiam się, czy warto robić całość ze sztachet metalowych, czy lepiej tylko front, a resztę zostawić z siatki. Co się bardziej opłaca?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chite (52 punktów)
(zablokowany)
>Planuję ogrodzenie dookoła działki i zastanawiam się, czy warto robić całość ze sztachet
>metalowych, czy lepiej tylko front, a resztę zostawić z siatki. Co się bardziej opłaca?
Wszystko zależy od tego, co jest dla Ciebie ważniejsze - wygląd czy koszt. Zrobienie całego ogrodzenia ze sztachet metalowych wygląda dużo lepiej i całość zyskuje na spójności. No i przy okazji masz trwałość na lata. Koszt będzie wyższy niż sama siatka, ale różnica nie jest aż taka ogromna, zwłaszcza jak rozłożysz to na lata użytkowania. Na stronie pokrycia.pl/ogrodzenia-html/sztachety-stalowe możesz sobie przejrzeć różne warianty i przeliczyć, jak to wychodzi przy większej powierzchni. Masz też różne kolory i wysokości, więc łatwo dobrać coś do terenu. Jeśli ogrodzenie ma Ci służyć długo i ma dobrze wyglądać, to lepiej od razu zrobić całość porządnie. A jak chcesz oszczędzić, to może chociaż boki ze sztachet rzadziej ustawionych - też da się to dobrze rozwiązać.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365