Do 15.09.2008 trwa w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie interaktywna wystawa z Włoch pt. "Zabawy z Einsteinem". Jest to jedna z wystaw z cyklu Fizyka na wesoło. Pokazuje ona że fizyka nie musi być nudna, nawet dla kogoś z umysłem humanistycznym. Zapraszamy
|