Witam! Czy wie ktoś może w jakich dniach odbędzie się ów festiwal? Byłbym bardzo zainteresowany udziałem, gdyż jako świeżo upieczony student będę w Krakowie na dłużej. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje - byłbym wdzięczny. Pozdrawiam forumowiczów!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Planowane jest na grudzień 2008, dokładnej daty jeszcze nie znamy. Wszystko powinno się rozstrzygnąć do końca wakacji. A co się na takim festiwalu wyrabia?
>Prelekcje, debaty, filmy, imprezy kulturalne itd.. Już nie mogę się doczekać! Dziękuję za info, z pewnością będę uczestniczył (o ile tylko czas i obowiązki pozwolą). Miło, że takie festiwale są organizowane.