Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zlot Apostatów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
15-07-2008 22:01Hakael (262 punktów)Zlot Apostatów
Ocena 1 na 1
Witam wszystkich
na połączonym forum serwisów apostazja.pl i apostazja.info zrodził się pomysł zlotu apostatów. Odbędzie się on 2 sierpnia w Gdyni. Zapraszam serdecznie wszystkich apostatów oraz osoby które chciałyby dowiedzieć się więcej na ten temat. Generalnie impreza ma charakter luźny - chcemy się po prostu spotkać i wymienić doświadczeniami. Więcej informacji pod tym linkiem:

strona_hakaela.webpark.pl/zjazd.html

oraz na mailu:

lp.2o@iksnilglewap

Pozdrawiam serdecznie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

krutki (1550 punktów)

>na połączonym forum serwisów apostazja.pl i apostazja.info zrodził się pomysł zlotu apostatów.

   Uważam, że pomysł ciekawy i może okazać się trafiony! Można by z tego zrobić ogólnopolskie (ewentualnie regionalne), regularne spotkania. Myślę, że jest sporo osób, którym takie rozmowy by się przydały, a jednocześnie była by to świetna okazja do aktywizacji na rzecz społeczeństwa obywatelskiego ! Osobiście zamierzam dokonać apostazji i z chęcią poznałbym doświadczenia innych w tej sprawie Niestety 2 sierpnia na pewno nie będę, aczkolwiek miejsce bardzo mi odpowiada.

Czy są już jakieś plany na następne spotkanie/-a?

Pozdrawiam


Everybody knows that you are insane
Hakael (262 punktów)

>   Uważam, że pomysł ciekawy i może okazać się trafiony! Można by z tego zrobić ogólnopolskie (ewentualnie regionalne), regularne spotkania. Myślę, że jest sporo osób, którym takie rozmowy by się przydały, a jednocześnie była by to świetna okazja do aktywizacji na rzecz społeczeństwa obywatelskiego ! Osobiście zamierzam dokonać apostazji i z chęcią poznałbym doświadczenia innych w tej sprawie Niestety 2 sierpnia na pewno nie będę, aczkolwiek miejsce bardzo mi odpowiada.
>Czy są już jakieś plany na następne spotkanie/-a?
>Pozdrawiam
>
Everybody knows that you are insane


Cóż, na razie jestem skupiony na tym aby udało się to spotkanie. Jest to pierwsze takie spotkanie dlatego działamy bez konkretnego planu, całkowicie intuicyjnie . Podejrzewam że będziemy chcieli organizować kolejne. Myślę, że strona którą podałem zostanie w internecie i w razie kolejnych zlotów będzie o nich informować. Jeśli będziesz mieć jakieś pytanie dotyczące apostazji na forum.apostazja.pl znajdzie się wiele osób które chętnie Ci pomogą
Arleta Bolda-Górna (525 punktów)

Wspaniały pomysł- do zobaczenia w Gdyni


PSR Trójmiasto

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365