> na połączonym forum serwisów apostazja.pl i apostazja.info zrodził się pomysł zlotu apostatów. Uważam, że pomysł ciekawy i może okazać się trafiony! Można by z tego zrobić ogólnopolskie (ewentualnie regionalne), regularne spotkania. Myślę, że jest sporo osób, którym takie rozmowy by się przydały, a jednocześnie była by to świetna okazja do aktywizacji na rzecz społeczeństwa obywatelskiego ! Osobiście zamierzam dokonać apostazji i z chęcią poznałbym doświadczenia innych w tej sprawie  Niestety 2 sierpnia na pewno nie będę, aczkolwiek miejsce bardzo mi odpowiada. Czy są już jakieś plany na następne spotkanie/-a?  Pozdrawiam  Everybody knows that you are insane
|