Racjonalista - Strona głównaDo treści
Happening antykonkordatowy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
22-07-2008 11:35Mariusz Agnosiewicz (moderator)Happening antykonkordatowy
Happening RACJI Polskiej Lewicy związany z piętnastą rocznicą podpisania konkordatu.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27 lipca 2008r. w godz. 17.00 – 19.00 Racja Polskiej Lewicy organizuje na terenie Starego Miasta happening związany z piętnastą rocznicą podpisania konkordatu. Celem happeningu jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na nieprawidłowości i łamanie prawa, jakie maja miejsce w trakcie realizowania tej umowy.

Wszystkich chętnych, którzy mieliby ochotę na wzięcie udziału w tym wydarzeniu jako osoby towarzyszące, zapraszamy na miejsce zbiórki: spotykamy się o godz.17.00 przy barierce nad trasą W-Z, między kościołem św. Anny a Zamkiem Królewskim.

PRZEWODNICZĄCA ZARZĄDU
KOŁA WARSZAWY
JOANNA GAJDA
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lotrek (14275 punktów)
>Happening RACJI Polskiej Lewicy związany z piętnastą rocznicą podpisania konkordatu.


Szkoda, że również w Krakowie ktoś nie organizuje podobnego happeningu. Chętnie bym ze znajomymi dołączył. Życzę udanej imprezy i medialnej wrzawy wokół niej, może do naszych rodaków wtedy dotrze jakie szkody przynosi konkordat i choć trochę racjonalnie i bez emocji o tym pomyślą. Pozdrawiam

Andrzej Kierski jr (36758 punktów)
Może jakiś happening wspólnie zorganizujemy w Krakowie?


PSR Kraków
lotrek (14275 punktów)
>Może jakiś happening wspólnie zorganizujemy w Krakowie?
>
PSR Kraków


Dlaczego nie? Proponowałbym wrzesień, ludzie wrócą z urlopów a młodzież do szkół. W którąś sobotę, gdyż wydaję mi się najodpowiedniejszym dniem tygodnia. Zresztą wszystko jest do uzgodnienia.
Andrzej Kierski jr (36758 punktów)
Wyjeżdżam 6, wracam 17- po powrocie proponuje spotkać się, by omówić szczegóły tego typu inicjatywy


PSR Kraków

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365