Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kim, czym jest Bog

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
30-04-2005 03:57darkangelKim, czym jest Bog
Rzeby odpowiedziec sobie na pytanie czym, badz kim jest Bog trzeba odpowiedziec sobie czym, kim jest czlowiek.Mysle ze po nitce do klebka, jak Ariadna, jest sensowne z punktu widzenia logicznego np.ateisty.Zakladam ze boga nie ma w tym momencie i zastanowiam sie nad samym soba.Jesli odpowiem sobie na pytanie kim jestem, bede "wiedzial" zaznaczam wiedzial czym kim jest Bog.Podroz do zrodel. I tak np. dla mnie Bog nie jest tylko miloscia ani sama dobrocia.
BOG TO SPRAWIEDLIWOSC!!! A cala reszta jest odpowiednio dopasowywana do stanu rzeczy, po wrzuceniu na wage temidy i przechyleniu sie szalki.

jeyes (2281 punktów)
(zablokowany)
Kim, czym jest Bog
>po wrzuceniu na wage temidy i przechyleniu sie szalki.
Ile waży temida i co to jest?
Marcin (187 punktów)Odp: Kim, czym jest Bog
Podroz do zrodel. I
>tak np. dla mnie Bog nie jest tylko miloscia ani sama
>dobrocia.
>BOG TO SPRAWIEDLIWOSC!!! A cala reszta jest odpowiednio
>dopasowywana do stanu rzeczy, po wrzuceniu na wage temidy i
>przechyleniu sie szalki.
No i co dalej z tego wynika, że Bóg to sprawiedliwość? I co ma do tego to czym jest człowiek?
inhet (1073 punktów)
>Rzeby odpowiedziec sobie na pytanie czym, badz kim jest
>Bog trzeba odpowiedziec sobie czym, kim jest czlowiek.Mysle
>ze po nitce do klebka, jak Ariadna, jest sensowne z punktu
>widzenia logicznego np.ateisty.Zakladam ze boga nie ma w
>tym momencie i zastanowiam sie nad samym soba.Jesli
>odpowiem sobie na pytanie kim jestem, bede "wiedzial"
>zaznaczam wiedzial czym kim jest Bog.Podroz do zrodel. I
>tak np. dla mnie Bog nie jest tylko miloscia ani sama
>dobrocia.
>BOG TO SPRAWIEDLIWOSC!!! A cala reszta jest odpowiednio
>dopasowywana do stanu rzeczy, po wrzuceniu na wage temidy i
>przechyleniu sie szalki.

O Boże, jaka szkoda, że Cię nie ma!!!
ugaguga

>BOG TO SPRAWIEDLIWOSC!!!

Coś jak "Strażnik Texasu" ?
V0lrath (3440 punktów)
In the eyes of a ranger,
The unsuspected stranger
Had better know the truth of wrong from right,
Cuz the eyes of a ranger are upon you,
Any wrong you do he's gonna see,

When youre in Texas look behind you,
Cuz that's where the rangers are gonna be

I wszystko jasne.

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365