>Potrzebuję się czegoś dowiedzieć na powyższy temat. >Proszę o pomoc wszystkich którzy czują się z tym tematem >związani. Prawnicy, wojskowi, socjologowie, psycholodzy, >pracownicy socjalni itd. >Prosze jeszcze o krótki podpis osoby która się wypowiada. >Tzn chodzi mi o to czy to student czy już absolwent. A może >wojskowy bądź socjolog. A może wolny słuchacz. >To tak moja mała prośba.
Od siebie mogę Ci tylko powiedzieć, że służba wojskowa powinna być w pełni profesjonalna. Z powszechnego poboru nie wynika nic dobrego ani dla państwa, ani dla poborowego. I to jest chyba jedyna kwestia, w której zgadzam się z Korwinem-Mikke. Zadowolony student.
|