Fala. Niby taka niegroźna nazwa. A jakie wywołuje w psychice samych poborowych spustoszenie. Zahacza również o rodziny poborowych. Jak z nią walczyć? To pytanie zadają sobie najczęściej sami poborowi. Wydaje mi się że fala w wojsku ogólnie powoli zanika. Są takie środki stosowane że młody żołnierz wkraczający w życie codzienne wojska i w samą tą społeczność "zielonych ludzików" idzie z pewną dozą bezpieczeństwa. Lecz na ile to prawda niech każdy z nas to oceni.
|