> Czy nie jest to święto podobne do Halloween? Jak> uważacie.Nie ma na tej planecie narodu ( szczepu, plemienia, społeczności),który nie celebrowałby kultu przodków.Każdy na swój sposób.Słowianie obchodzą zaduszki,germańscy anglosasi helloween.Oba dotyczą spraw związanych ze śmiercią, ale to jedyne co je łączy.Obrzędy są całkowicie różne i bardzo dobrze.Inaczej świat byłby diablo monotonny. Pozdrawiam. sącząc od niechcenia drugi gin z tonikiem
|