Racjonalista - Strona głównaDo treści
Andrzejki.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
26-10-2006 21:05Sarnowski (146 punktów)Andrzejki.
Czas największej w polsce tradycji wróżb, zabobonów, czarow. Czyż nie jest to sprzeczne z doktryną chrześcijańską?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Gosia (9452 punktów)
>Czas największej w polsce tradycji wróżb, zabobonów,
>czarow. Czyż nie jest to sprzeczne z doktryną
>chrześcijańską?

Jasne, że jest, no i co z tego? Sama osobiście jestem sprzeczna z doktryną chrześcijańską.Dlatego:

"zatem niech żyje wróżka, niech częściej chucha w szklaną kulę i
mówi do nas czule:przed wami sława, wieczna zabawa,wszystko jak z nut, pieniędzy w bród..."

Pozdrawiam.
Pandorra (1289 punktów)
>Czas największej w polsce tradycji wróżb, zabobonów,
>czarow. Czyż nie jest to sprzeczne z doktryną
>chrześcijańską?
Może i jest sprzeczne, ale niewątpliwie dobrze nam zrobi. Bogoojczyźniane jasełka fundowane nam przez cały rok, przepraszam za kolokwializm, wychodzą mi nosem. Odrobina świeżego powietrza przewietrzy trochę ten duszny świat obchodów, rocznic, martyrologii, darcia szat, ponuractwa i świętości w każdym kącie.
Może zejdziemy na chwilę z tego wysokiego konia i spojrzymy na świat z odrobiną humoru, ironii i dystansu.
Jestem za.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365