 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-10-2006 01:46 | Drobner (19539 punktów) | Cytat z Haereticusa | Odgrzewając starą, przebrzmiałą już dyskusję, pozostawiając oryginalną pisownię, przytaczam wypowiedź niejakiego Haereticusa (p. M. Woźniaka z Gniezna) (za jego blogiem o adresie haereticus.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?3): > > Wycięte przez moderatora.> > Zamiast kopiowania treści, w dodatku nie całej, urwanej w środku słowa, nieczytelnej, lepiej jest podać link:> >Blog Haereticusa, "EWOLUCYJNI DOGMATYCY KONTRATAKUJĄ!" | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Drobner (19539 punktów) | > Wycięte przez moderatora.> Zamiast kopiowania treści, w dodatku nie całej, urwanej w środku słowa, nieczytelnej, lepiej jest podać link: Bloghaereticusa, "EWOLUCYJNI DOGMATYCY KONTRATAKUJĄ!"Sorry! 1. Nie wiedziałem, że się nie 'zmieści'. (Bo i skąd?). 2. Nie umiem 'podawać' linków ('bo i skąd'?). 3. Chciałem dobrze, to znaczy, źle, cholerka... Dobrze (dla Nas) a źle (dla Nich). Rzeczywiście - chciałem pokazać Forumowiczom pewien tekst - ten, wymieniony przez moderatora w Jego poście. Dziękuję Mu za to, że możecie przeczytać go w całości (moje wklejania były istotnie 'obcięte'). Osobiście kolekcjonuję takie wypowiedzi...... Drobner (niezgrabny użytkownik forum Racjonalisty, ale też i kolekcjoner). PS. Gdybym mógł cokolwiek władczo wycinać, przedstawiłbym się. Zwłaszcza, że jest Was kilku. Nie podpisuję się, gdyż to było PS. Ale pozdrawiam.
|
|
 | | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | > Osobiście kolekcjonuję takie wypowiedzi......To musisz mieć potężnego "twardziela"!  Dla mnie najbardziej porażające jest to, że Haereticusowi udało się skupić wokół siebie (ogłupić i otumanić) tylu innych ludzi (zwykle młodych i bardzo młodych). Widać to najlepiej w komentarzach zamieszczanych do jego kolejnych bzdur. Pomijam oczywiście to, że komentarze "nieprawomyślne" są natychmiast usuwane, a ich autorzy banowani. To i tak to, co zostaje, daje nienajlepszy obraz intelektualnej rzeczywistości współczesnej młodzieży. Obraz duchowej pustki, alienacji, pragnienia przynależności... Pozdrawiam. PS. Nadal nie mam bana u Haereticusa!!!
fides ex necessitate esse non debet
|
|
 | | placownik (17853 punktów) |
> Nie umiem 'podawać' linków ('bo i skąd'?) Opis sposobu wklejania linków hypertekstowych znajdziesz w ostatnim punkcie Instrukcji obsługi Forum, a sama Instrukcja umieszczona jest na końcu Regulaminu Forum. Mam nadzieję, że wiesz gdzie szukać tego regulaminu?  Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
|  | | Drobner (19539 punktów) | Dzięki. Placowniku! Drobner (nie szukający instrukcji  PS. Przeczytam w wolnej chwili..... Cmok! (Literowo (nie ikonkowo) świat widzący: Drobner)
|
|
| sceptyżaba (279 punktów) | Nudziarz ten Haereticus. Dużo słów mało treści. Można powtarzać 30 razy w różnie sformułowanych zdaniach, że IP jest równoprawny teorii ewolucji, ale samo powtarzanie nie jest argumentem, a owych za IP brak. Pozdrawiam
|
|
 | | Drobner (19539 punktów) | Od niejakiegoś czasu polubiłem żaby. Chyba nieco przyczyniła(e)ś się do do takiej mojej emocji.
Nie wiedząc, jaka płeć Forumowicza ukrywa się za nickiem - pozdrawiam. Drobner (ostatnio żabolub, choć nie musi być to STAŁA tendencja ani postawa psychiczna).
|
|
| TyDraniu (6569 punktów) | > Odgrzewając starą, przebrzmiałą już dyskusję,> pozostawiając oryginalną pisownię, przytaczam wypowiedź> niejakiego Haereticusa (p. M. Woźniaka z Gniezna) (za jego> blogiem> "EWOLUCYJNI DOGMATYCY KONTRATAKUJĄ!"Czy my mamy to komentować? Jakoś nie widzę sensu, bo wiadomo było od dawna, że ten Haereticus to oszołom tudzież frustrat. Skorzystam z okazji, że on to czyta i przytoczę w ramach merytorycznej dyskusji artykuł z Przekroju specjalnie dla takich osiołków. I proponuję: opuśćmy na pana H zasłonę niepamięci... Pozdrawiam...
|
|
 | | Drobner (19539 punktów) | >Czy my mamy to komentować? Jakoś nie widzę sensu I to jest WŁAŚCIWE podejście do tego typu problemów... To jest WŁAŚNIE ten punkt widzenia...
Drobner ( z właściwego punktu patrzący (jak mu, Drobnerowi, się zdaje)) Pozdrawiam serdecznie..
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|