Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szukam notariusza w Krakowie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
04-06-2025 14:37enrike (19 punktów)Szukam notariusza w Krakowie
mam pytanie trochę nietypowe – czy intercyzę da się spisać już po ślubie? i jeśli tak, to czy trzeba coś specjalnego przygotować dla notariusza? będę wdzięczny za info + jak ktoś zna dobrego notariusza w Krakowie to też chętnie przyjmę sugestię.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Matt44 (14 punktów)
>mam pytanie trochę nietypowe - czy intercyzę da się spisać już po ślubie? i jeśli tak, to czy
>trzeba coś specjalnego przygotować dla notariusza? będę wdzięczny za info + jak ktoś zna dobrego
>notariusza w Krakowie to też chętnie przyjmę sugestię.

Ogólnie to tak, intercyzę można podpisać zarówno przed ślubem, jak i po - wtedy to się nazywa umowa majątkowa małżeńska. trzeba tylko oboje stawić się u notariusza z dowodami osobistymi. notariusz sporządza akt notarialny i od momentu podpisania zmieniają się zasady majątkowe między małżonkami. jak chcesz wszystko załatwić sprawnie, to możesz sprawdzić to miejsce: notariuszkrakowski.pl/. mają przejrzyście opisane usługi i wydają się ogarniać takie tematy bez problemu.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365