Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dlaczego od razu zabić?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
08-03-2012 14:55Świnka Flejka (553 punktów)Dlaczego od razu zabić?
Ocena 2 na 2
spoleczens(*)zabic-celebryte,89025,1,1.html

1. Co z tym zabijaniem? Jak się ma tytuł artykułu do jego treści? Czy moda szokujących tytułów powoli wychodzi z Internetu na szersze wody?

2. Dziwna jest moda korzystania z ekspertów. Potrzebni są do wygłaszania coraz większych banałów. Polski dziennikarz zapytałby Messiego: czy uważa Pan, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie?

3. Zabawna ta historia Kuźniara. Gdyby miał jaja, to spełniłby swoją obietnicę. Gdyby polskie media były w miarę profesjonalne, to wyleciałby z momentem przyjścia tysięcznego maila. Gdyby miał nieco oleju w głowie, to najpierw pomyślałby a później mówił, a nie na odwrót. Skąd ten szok i zdziwienie? Poprosił, to widzowie wyrazili swoje zdanie...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

spellbinder (8577 punktów)
A najlepszy jest w tym wszystkim Hołdys, który sam wyzywał w necie ludzi od "ch**ów", ale "zwykłemu" człowiekowi by na to nie pozwolił:D
08-03-2012 16:09 
 Ocena 5 na 5
Świnka Flejka (553 punktów)
>A najlepszy jest w tym wszystkim Hołdys, który sam wyzywał w necie ludzi od "ch**ów", ale "zwykłemu" człowiekowi by na to nie pozwolił:D

Bo to jest tzw. filozofia Hołdysa: "Hołdys rzucić ch**em - dobrze, w Hołdysa rzucić ch**em - źle."
08-03-2012 23:53 
 Ocena 4 na 4
marcin1902 (3438 punktów)
Bo Hołdys to artysta, jak on rzuci "chuj*m" to robi to elegancko i tego wymaga sytuacja, a jeśli to zrobię np. ja, to to już chamstwo.


"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."
KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
>3. Zabawna ta historia Kuźniara. Gdyby miał jaja, to spełniłby swoją obietnicę. Gdyby polskie media
>były w miarę profesjonalne, to wyleciałby z momentem przyjścia tysięcznego maila. Gdyby miał nieco
>oleju w głowie, to najpierw pomyślałby a później mówił, a nie na odwrót. Skąd ten szok i zdziwienie?
>Poprosił, to widzowie wyrazili swoje zdanie...
>
-Gdyby miał jaja, od razu powiedziałby gdzie ma niewyszukane, stronnicze i zupełnie niemerytoryczne opinie internetowych komentatorów ukrytych za mailami. Nie ma osoby publicznej, która nie miałaby wrogów, ani psychopatów, którzy nie mieliby zwolenników. A co do ilości maili, to przecież wiemy, że jedna osoba może ich wysłać kilka, czy kilkanaście.


Jakości rozumu nie należy mierzyć ilością wiedzy, lecz stosunkiem do prawdy.
09-03-2012 12:07 
 Ocena 1 na 1
Świnka Flejka (553 punktów)
>A co do ilości maili, to przecież wiemy, że jedna osoba może ich wysłać kilka, czy kilkanaście.

Ale to nie ma żadnego znaczenia. Równie dobrze możemy zakładać, że na jednego maila przypada czteroosobowa rodzina, która chce się pozbyć Kuźniara z TVN. Chodziło mi bardziej o to, jaki teraz jest lansowany przekaz tego całego zajścia. Oto widzowie są naiwni i głupiutcy, bo nie zauważyli wysublimowanego żartu prowadzącego. A Kuźniar jest sam sobie winien. Mógł nie czytać tego maila, mógł odpowiedzieć na niego tak jak sugerujesz, albo zastosować się do moich wcześniejszych podpowiedzi. Wyszedłby wtedy z twarzą z tej całej sytuacji. A tak, urządza polowanie na idiotów wszędzie, tylko nie w swojej okolicy... Najbliższej możliwej...
dnlg (85 punktów)
Zbyt wiele nie można się spodziewać po tych artykułach. Większość z nich piszą idioci, media to samo kurestwo, a Hołdys nie jest Erikiem Claptonem.
adinus (320 punktów)
>spoleczens(*)zabic-celebryte,89025,1,1.html
>1. Co z tym zabijaniem? Jak się ma tytuł artykułu do jego treści? Czy moda szokujących tytułów
>powoli wychodzi z Internetu na szersze wody?
zwykły marketing, oczywiste że prędzej kliknę na link z morderstwem celebryty niż na jakieś rozważania o Kuźniarze.
>2. Dziwna jest moda korzystania z ekspertów. Potrzebni są do wygłaszania coraz większych banałów.
Jak wiadomo w Polsce wszyscy są ekspertami od wszystkiego, teraz od kolei, wcześniej od sól, jeszcze dawniej od lotnictwa
>3. Zabawna ta historia Kuźniara. Gdyby miał jaja, to spełniłby swoją obietnicę. Gdyby polskie media
>były w miarę profesjonalne, to wyleciałby z momentem przyjścia tysięcznego maila. Gdyby miał nieco
>oleju w głowie, to najpierw pomyślałby a później mówił, a nie na odwrót. Skąd ten szok i zdziwienie?
>Poprosił, to widzowie wyrazili swoje zdanie...
Gdybym był na jego miejscu, to poprosiłbym o wyrazanie swojej opinii na jakimś jego portalu, dałbym tam ogromnąreklamę pepsi produkowanej z abortowanych(tak to powinno sie pisac?) dzieci i zażądał 30 mln wpisów że jest wieśniakiem, wejścia na stronce się nabijają, a kasa za reklamę leci
tak czy siak mówienie głupot na wizji jest domeną naszych dziennikarzy, czasem gdy jest jakaś wiadomość ze świata nauki to nawet starają się udawać że wiedzą o co chodzi.
>

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365