Racjonalista - Strona głównaDo treści
planety szaleja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
12-11-2021 09:25okragly (21676 punktów)planety szaleja
historia nie jest linearna tylko na okrągło
jak planety,
szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją Popatrz w lustro, głupi jesteś, jakiś mały … Życie płynie … A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją
www.youtube.com/watch?v=n15lN6LqqIc

dzisiejsza era ciemności, chłodu się skończy, powróci ciepło, raj
i to nie zależy od nas,wszystko jest zdeterminowane
miejcie wyjebane, będzie wam dane

patoelity chca byś był przestraszony a więc sterowalny
dzisiaj budzę się 6.10, patrze przez okno, ciemno, matka ciągnie za rączkę dziecko do przedszkola, w raju by spalo, az sie wyspi, tu od niemowlęctwa jest tresowane do bycia niewolnikiem, mamy gułag tak wyśmiewany przez naszych panów, że niby teraz mamy wolność

dziecko bez cyca, bez matki, bez bliskich (swojego stada) to przyszłe nieszczęście, w 2100 r bedzie nas 11 mln
ludzie szczęśliwi się rozmnażają, nieszczęśliwi cierpią samotnie, dlatego patoelity tak wychwalaja indywidualizm, zeby uzasadnic twoje cierpienie, że bóg samotny, niósł swój krzyż, nieś i ty hamie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>mamy gułag tak
>wyśmiewany przez naszych panów, że niby teraz mamy wolność
>

pl.wikipedia.org/wiki/Matwiej_Berman
pl.wikipedia.org/wiki/Naftali_Frenkel
en.wikipedia.org/wiki/Aaron_Soltz
pl.wikipedia.org/wiki/Jakow_Rapoport
pl.wikipedia.org/wiki/Łazar_Kogan
pl.wikipedia.org/wiki/Gienrich_Jagoda

Gułagi stworzyli Żydzi i na początku wszystkimi zarządzali. Łącznie stworzyli ponad 25OO gułagów.



W gułagach żydobolszewicy trzymali też Żydów, najwięcej w 1941 r. 31 132 osoby, Polaków najwięcej było też w 1941 r. 29 457 osób. Niemców w 1939 r. było 18 572 a Rosjan 83O 491.
Sołżenicyn opisał jak Żydzi znali psychikę człowieka i jak trzymali więźniów w pokorze, napuszczając jednych na drugich. W gułagach była "demokracja" ci więźniowie, którymi się wysługiwano mieli w porównani do tych, których prześladowali, lepsze warunki. W żadnym gułagu nie doszło do buntu. Ludzi napuszczano na siebie i mordowano dla poczucia strachu.
To co mamy dzisiaj w Polsce. Ludzi podzielono, zastraszono i ogłupiono.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365