Cześć! Jeśli szukasz czegoś, co poprawi Ci humor i pozwoli oderwać się od stresu, to oprócz zabawnych książek, serdecznie polecam Ci spróbować gry Moto X3M. To taka mała dawka szaleństwa i śmiechu w jednym - jeździsz na motocyklu po absurdalnych torach przeszkód, robisz salta nad wybuchającymi beczkami i... co chwilę spektakularnie się rozbijasz (ale bez bólu!). Każdy poziom to nowa porcja humoru i czystej zabawy, podobnie jak dobra, lekka książka, która rozśmiesza. Moto X3M to świetny sposób, żeby się rozerwać na kilka minut i wrócić do rzeczywistości z uśmiechem. Czasem wystarczy kilka zabawnych wpadek na motorze, żeby poczuć się lepiej.
|