Mam malutką łazienkę w bloku (ok. 3 m². Wrzuciliśmy tam wannę i teraz żałuję, bo miejsca praktycznie brak. Co można zrobić, żeby optycznie powiększyć takie wnętrze?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Mam malutką łazienkę w bloku (ok. 3 m². Wrzuciliśmy tam wannę i teraz żałuję, bo miejsca >praktycznie brak. Co można zrobić, żeby optycznie powiększyć takie wnętrze?
Przy tak małym metrażu każdy detal ma znaczenie. Duże lustro i jasne kafle potrafią zrobić ogromną różnicę. Zamiast wanny lepiej sprawdza się prysznic typu walk-in z szybą bez ramek, bo nie dzieli wizualnie przestrzeni. Dobrze też unikać ciemnych kolorów i dużej ilości ozdobników - wtedy łazienka wygląda na jeszcze ciaśniejszą. Tutaj fajnie zebrano kilka trików: www.papilo(*)-optyczne-powiekszenie-wnetrza