Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zastosowanie wielkiego twierdzenia fermata.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
24-10-2022 12:13Handzlik em (26 punktów)Zastosowanie wielkiego twierdzenia fermata.
Ocena -1 na 1
Nie jestem chory a komputer popełnia błędy i lub mnie oszukuje do tego myślę binarne.

Proszę sprawdzić czy to tautologia.

WTF mówi że wszystko jest możliwe nie w teorii a praktyce. To jest takie bum. Że ciężko to wytłumaczyć.

"Mówiąc po krotce w zbiorze liczb nie ma rozwiązania. A w praktyce? że nie ma takiego problemu którego nie da się rozwiązać"

Proszę sprawdzić na prawach logicznych

Dlatego proszę o pytania.

Będę moderował.

Niestety logiki uczy się bez znajomości greki.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Handzlik em (26 punktów)
>Nie jestem chory a komputer popełnia błędy i lub mnie oszukuje do tego myślę binarne.
>Proszę sprawdzić czy to tautologia.
>WTF mówi że wszystko jest możliwe nie w teorii a praktyce. To jest takie bum. Że ciężko to
>wytłumaczyć.
>"Mówiąc po krotce w zbiorze liczb nie ma rozwiązania. A w praktyce? że nie ma takiego problemu
>którego nie da się rozwiązać"
>Proszę sprawdzić na prawach logicznych.

Co ciekawe absurd wynikający z tego jest taki że każde równanie diofantyczne ma rozwiązania a to problem milenijny
>Dlatego proszę o pytania.
>Będę moderował.
>Niestety logiki uczy się bez znajomości greki.
Handzlik em (26 punktów)

>>Dlatego proszę o pytania.
>
Pewien piłkarz po zastosowaniu WTF w praktyce potrafi zrobić wszystko. nawet żeby piłka lewitowała.
Handzlik em (26 punktów)
>>>Dlatego proszę o pytania.
>>
Potrafię zrobić każdy program albo grę. Np. symulator tramwaju
Handzlik em (26 punktów)
>>>>Dlatego proszę o pytania.
>>>

Czy można mieć różni kolorową trawę bo każda trawa ma swój szczep przecież nie będę kupował różnych.

Ciekawe pytanie: wystarczy nasycić glebę KNO3 i S2 i spryskać ziemię albo sama traw3.
Handzlik em (26 punktów)
>>>>>Dlatego proszę o pytania.
>>>>
>Czy jak powiem WTF to znajdę odpowiedź coś jak uniwersalny klucz

Tak
Lepiej tego nie da się ująć.
romaro (25211 punktów)
>>>>>>Dlatego proszę o pytania.
Chyba przez przypadek moja odpowiedź ci zniknęła, więc pozwolę sobie pwtórzyć pytania:
>>Czy jak powiem WTF to znajdę odpowiedź coś jak uniwersalny klucz
>Tak
>Lepiej tego nie da się ująć.

What the f**k?
Czy mówienie "każdy ma coś do powiedzenia" narzuca nam drugą myśl, "że wszystko co zostaje powiedziane mamy traktować na równi?"
Handzlik em (26 punktów)
>>>>>>>Dlatego proszę o pytania.
>Chyba przez przypadek moja odpowiedź ci zniknęła, więc pozwolę sobie pwtórzyć pytania:
>>>Czy jak powiem WTF to znajdę odpowiedź coś jak uniwersalny klucz
>>Tak
>>Lepiej tego nie da się ująć.
>What the f**k?

Widzisz hipoteza to rozwiązanie tylko ktoś zaczął tłumaczyć że to hipoteza skoro wyraźnie mówi "nie ma takich liczb"


>Czy mówienie "każdy ma coś do powiedzenia" narzuca nam drugą myśl, "że wszystko co zostaje powiedziane mamy traktować na równi?"
>

To był mem. To porcja nieograniczonej informacji w jednym "słowie"
sztejkat (4743 punktów)
>(...)
>"Mówiąc po krotce w zbiorze liczb (...)

Nie rozumiem. "Krotka" to pojęcia z dziedziny matematyki i jak najbardziej dotyczy operacji na zbiorach liczb.

Tomasz Sztejka

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365