Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odkryłem mało naukowe sposoby na regenerację zębów.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
25-10-2022 18:16Handzlik em (26 punktów)Odkryłem mało naukowe sposoby na regenerację zębów.
Będę moderował.
Czyli odpowiadał na pytania.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Handzlik em (26 punktów)
>Będę moderował.
>Czyli odpowiadał na pytania.

>>Czy psychologia (nie nauka) może także powód regenerację zębów?

Tak. Ja to nazywam "MeM"
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>> Czy psychologia (nie nauka) może także powód regenerację zębów?
> Tak. Ja to nazywam "MeM"

Ok.
Jakie odkryłeś mało naukowe sposoby na regenerację zębów.
Przykład?

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
26-10-2022 12:16 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>>>> Czy psychologia (nie nauka) może także powód regenerację zębów?
>> Tak. Ja to nazywam "MeM"
>Ok.
>Jakie odkryłeś mało naukowe sposoby na regenerację zębów.
>Przykład?
Rozbił porcelanową świnkę skarbonkę i przy okazji znalazł zaginione pieniądze z komunii.
Handzlik em (26 punktów)
>>>> Czy psychologia (nie nauka) może także powód regenerację zębów?
>> Tak. Ja to nazywam "MeM"
>Ok.
>Jakie odkryłeś mało naukowe sposoby na regenerację zębów.
>Przykład?
Biała czekolada bo żeby to amylaza ślinowa.
Ptasie mleczko.
3 krotne mycie zębów w ciągu dnia.
Fotomontaż.
Wypicie szklanki zimnej wody

Nawet nie trzeba tego robić wystarczy powiedzieć.
Tschosncovaty (211 punktów)
>Będę moderował.
>Czyli odpowiadał na pytania.

ciekawe...
Handzlik em (26 punktów)
>>Będę moderował.
>>Czyli odpowiadał na pytania.
>ciekawe...
>
Też mi się tak wydaje. Zęby odrastają same. Ale dentyści lubią poborowac.
Co jeśli ci nie odrastają?

Handzlik em (26 punktów)
>>Będę moderował.
>>Czyli odpowiadał na pytania.
>ciekawe...
>
Jeszcze ciekawsza jest potęgą podświadomości.

Powiedz tak żebyś sam w to uwierzył a to się stanie.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365