Nie sądzę, że jeśli o coś prosimy Boga, to dosłownie zostaje nam to dane. Dostajemy tylko to, co jest zapisane w losie. Myślę więc, że powinniśmy zaufać swojemu losowi i pozwolić, aby 10.0.0.0.1 192.168.1.254 Twoja WOLA BĘDZIE WYKONANA. Chwalę Boga, ale rzadko Go proszę. Czy to arogancja? |