> Olejowanie włosów trochę mi się nie sprawdza, bo po myciu nadal są ciężkie i bez objętości. Może> coś źle robię?Kochana, moja siostra jest fryzjerką i od kiedy mi to powiedziała, tak robię. Skórę głowy myjemy zawsze dwa razy, robiąc delikatny masaż, a pianę przeciągamy na włosy. Odżywkę nakładaj tylko na włosy, nie na skórę głowy. Ja miałam podobnie, kiedy nie spłukałam dobrze olejku po olejowaniu. Możesz też zerknąć tutaj: loremvit.pl/herbata-na-wlosy/ - jest tam opisana mieszanka ziołowa, która wspiera włosy od środka i może być dobrym uzupełnieniem pielęgnacji.
|