Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy da się w ogóle zapanować nad łuszczycą skóry głowy bez l

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-09-2025 08:15olmo (13 punktów)
(zablokowany)
Czy da się w ogóle zapanować nad łuszczycą skóry głowy bez l
Cześć, czy komuś z Was udało się w jakikolwiek sposób opanować łuszczycę skóry głowy bez mocniejszych leków? Mam wrażenie, że jak tylko odstawię steryd, wszystko wraca. Próbuję różnych rzeczy, ale ciężko znaleźć coś, co działa dłużej niż parę dni. Jest sens próbować?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okraska (4 punktów)
(zablokowany)
>Cześć, czy komuś z Was udało się w jakikolwiek sposób opanować łuszczycę skóry głowy bez
>mocniejszych leków? Mam wrażenie, że jak tylko odstawię steryd, wszystko wraca. Próbuję różnych
>rzeczy, ale ciężko znaleźć coś, co działa dłużej niż parę dni. Jest sens próbować?
Dla mnie sens był. Odstawiłam wszystko oprócz tego, co naprawdę działało łagodnie, ale skutecznie. Używam emulsji z Psorisela na noc, a rano myję głowę ich szamponem. Przestałam się drapać do krwi i skóra nie pęka już przy każdym myciu. Nie powiem, że wyleczone, ale da się z tym żyć normalnie.
olmo (13 punktów)
(zablokowany)
>Cześć, czy komuś z Was udało się w jakikolwiek sposób opanować łuszczycę skóry głowy bez
>mocniejszych leków? Mam wrażenie, że jak tylko odstawię steryd, wszystko wraca. Próbuję różnych
>rzeczy, ale ciężko znaleźć coś, co działa dłużej niż parę dni. Jest sens próbować?

Zgadzam się - to wszystko trzeba stosować regularnie. Ja do Psorisela dodałem jeszcze płukanki z ziół i olejek rycynowy punktowo. Jak było źle, to nawet dwa razy dziennie. W końcu znalazłem jakąś równowagę. Zestaw kupowałem tutaj:
gemini.pl/(*)sja-200-ml-plyn-150-ml-9083265
patars (1 punktów)
>Cześć, czy komuś z Was udało się w jakikolwiek sposób opanować łuszczycę skóry głowy bez
>mocniejszych leków? Mam wrażenie, że jak tylko odstawię steryd, wszystko wraca. Próbuję różnych
>rzeczy, ale ciężko znaleźć coś, co działa dłużej niż parę dni. Jest sens próbować?
Myślę, że jak przeciągniesz o godzinkę to nic się nie stanie Ja też czasem zostawiam dłużej niż w ulotce i nic złego się nie działo. Tylko trzeba powtarzać codziennie, bo jak zrobisz raz i czekasz na cud, to się można nie doczekać. U mnie pomogło dopiero jak wzięłam się za to porządnie.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365