>Cześć, czy komuś z Was udało się w jakikolwiek sposób opanować łuszczycę skóry głowy bez >mocniejszych leków? Mam wrażenie, że jak tylko odstawię steryd, wszystko wraca. Próbuję różnych >rzeczy, ale ciężko znaleźć coś, co działa dłużej niż parę dni. Jest sens próbować? Myślę, że jak przeciągniesz o godzinkę to nic się nie stanie Ja też czasem zostawiam dłużej niż w ulotce i nic złego się nie działo. Tylko trzeba powtarzać codziennie, bo jak zrobisz raz i czekasz na cud, to się można nie doczekać. U mnie pomogło dopiero jak wzięłam się za to porządnie.
|