> Czy przy zakładaniu terminala trzeba płacić jakieś opłaty startowe? Trochę się boję, że zaraz> wyskoczą jakieś ukryte koszty.Zależy od operatora, ale większość już dawno zrezygnowała z opłat startowych. Jedyna opłata, jaką realnie ponosisz, to prowizja od transakcji, a czasem drobna kwota za dzierżawę sprzętu. Żadnych "zaskoczeń" przy instalacji nie miałem - zapłaciłem dokładnie to, co było w ofercie. Warto tylko dobrze przeczytać umowę, zwłaszcza punkt o czasie trwania i wypowiedzeniu, żeby potem nie było zdziwienia. Ale ogólnie zero kombinacji. Nowe firmy mają też możliwosc dostania terminala zupełnie za darmo polskabezgotowkowa.pl/ Opcję taką daje polska bezgotówkowa.
|