Hej! Super, że w ogóle to zauważasz i chcesz coś z tym zrobić - to naprawdę duży krok. Zazdrość i potrzeba kontroli często mają głębsze podłoże (lęk przed odrzuceniem, wcześniejsze doświadczenia), więc praca z psychologiem może dużo uporządkować. Jeśli zależy Ci na wizytach zdalnych, warto poszukać specjalisty pracującego w nurcie poznawczo-behawioralnym albo schematów - przy takich tematach często daje to dobre efekty. Możesz też zajrzeć tutaj - znajdziesz ciekawe materiały i wsparcie w temacie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Trzymam za Ciebie kciuki.To, że chcesz nad sobą pracować dla relacji, mówi o Tobie naprawdę dużo dobrego.
|