chcę dodać trochę charakteru do salonu. Myślę o sztukaterii ozdobnej ale boję się że jak za bardzo to będzie wyglądało jak pałac Versailles a nie normalne mieszkanie. Jak to zrobić ze smakiem? Jakie elementy wybrać?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.