Warto. Zawsze się mówi jakie się ma oczekiwania. Czasami mamy wizję a potem to wygląda tragicznie, kolory do siebie nie pasują. No chyba, że ktoś ma zmysł estetyczny. Moja koleżanka tak ma. Jej dom wygląda jak pałac a ogród jest przepiękny. Po prostu ma to w sobie. Ja niestety nie mam takiego daru. Wiele rzeczy mi się podoba. Czasami mi się udaje, że coś wyjdzie ładnie, a czasami zupełnie nie...