Wykańczamy dom i chcemy zrobić sztukaterie elewacyjną zewnętrzną, gzymsy i opaski okienne. Dom jest z bloczka silikatowego bez ocieplenia, tynk cienkowarstwowy mineralny planowany na wiosnę. Czy sztukaterie montuje się przed tynkiem czy po i jak to spinać żeby nie było pęknięć na styku? |