>wystarczy powiedzieć "iks de" i będziemy mieć komputer kwantowy w umyślę. A potrafisz się uruchamić w trybie innym niż tylko awaryjnym? >tu można pisać poprawki to systemu/ów. pamietajmy pc to nie tylko linux i iwndows i mac. Żadna dystrybucja twojej maszyny sprawnie nie obsłuży. Procesor całkowicie ci szwankuje. Widac to za każdym razem kiedy ponawiasz swoje próby rozruchowe. Ile falstartów dzisiaj zaliczyłeś?
|