>
>Nie ma wątpliwości, ze pierwszym naturalnym odruchem religijnym, a zarazem pierwszą religią rozumniejącej ludzkości był EGO-IZM. To było naturalne i praktyczne.>
Ludzie od samego początku opiekowali się swoim potomstwem.dlatego pierwszym bogiem była MATKA

stwarzała życie z niczego, była w ciąży, rodziła, karmiła własną krwią, opiekowała sie, była bogiem i "duchem świętym" dla każdego z nas
w raju kobiety karmiły piersią do 5 lat, dzieci w raju to pamiętły, mieły ogromny szacunek, przywiązanie, autorytet. W raju kobieta wypełniała wszelkie przymioty boga
Dzisiaj dzięki koniecznej pracy matek dla patoelit, sztucznemu mleku z niemiec, żłobkom, przedszkolom, kobieta straciła szansę bycia bogiem prawdziwym na rzecz patoelit. Dzisiaj naszym bogiem sa patoelity, chca, dadzą 800+, podwyższą stawkę minimalną, wyślą na wojnę z Rosją, wymyslą program indoktrynacji w żłobku, przedszkolu, szkole, wojsku, pracy, TV, prasie, internecie, filmie usazyda, ...

czy jest prawdziwszy bóg?
my, mężczyźni, zniszczyliśmy prawdziwego boga, wybraliśmy "trupa" na krzyżu (patriarchat), zwyciężyła SIŁA I TESTOSTERON, po czy nastąpił koniec raju
nastały patoelity, z nimi niewolnictwo, hierarchia, indywidualizm, egoizm, wolność, własność, ...
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo